Poznaj nas

Krzysztof Romaniak

Client Success Manager

Katarzyna Walczak

Marketing automation Specialist

Marcin Strach

Marketing automation Specialist

Remigiusz Barcik

Marketing automation Expert

Cześć! 👋 Jesteśmy FlowMore i pomagamy innym firmom B2B zwiększać efektywność ich działań w internecie za pomocą automatyzacji.

Przez wiele lat szukaliśmy na polskim rynku kompletnego narzędzia marketing automation, ale nie mogliśmy znaleźć tego jedynego. Być może dlatego, że podchodzimy do wszystkiego z dużą szczegółowością. Wypite hektolitry kawy oraz spędzone setki godzin na poszukiwaniach sprawiły, że znaleźliśmy coś, co sprostało naszym wymaganiom. System marketing automation, dzięki któremu część pracy zrobi się sama, a reszta zespołu będzie mogła przenieść priorytety na inne zadania.

✅ 50 Wdrożeń zakończonych sukcesem

✅ 100% Zadowolonych klientów

✅ Posiadamy klientów z 3 kontynentów

W tym miejscu powinna pojawić się informacja, że mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, nasze rozwiązanie jest jedyne w swoim rodzaju i że z nami można przenosić góry. Czy tak jest? Nieskromnie mówiąc: tak, ale nie jest to jedyna nasza zaleta.

Od 2020 tworzymy agencję, w której krwi płyną nowoczesne rozwiązania i usprawnianie procesów marketingowo sprzedażowych. Wierzymy, że z pomocą marketing automation praca w firmie stanie się przyjemniejsza i prostsza, a właśnie o to nam chodzi. Chcemy dostarczać markom narzędzie, które będzie miało w jednym miejscu szereg możliwości.

Naszym celem jest wsparcie innych firm w zwiększaniu ROASów, obniżaniu kosztów i pozyskiwaniu nowych, lojalnych klientów. Mając niemałe doświadczenie i ciągły głód sukcesów możemy otwarcie powiedzieć, że wiemy, jak to robić. 

Przeanalizujemy Twoje potrzeby, dostosujemy funkcjonalności, dostarczymy i wdrożymy odpowiednie rozwiązania. 🎯

Dodatkowo zapewnimy Ci powdrożeniowe wsparcie i utrzymanie wszelkich działań. Pokażemy Ci całą magię narzędzi marketing automation i zwiększymy rentowność Twojego biznesu.

Scroll to Top