Poznaj nas

Krzysztof Romaniak Flowmore Automatyzacja marketingu

Krzysztof Romaniak

Client Success Manager

pracownik flowmore

Katarzyna Walczak

Marketing automation Specialist

Marcin Strach Flowmore Automatyzacja marketingu

Marcin Strach

Marketing automation Specialist

Remigiusz J. Barcik Flowmore Automatyzacja marketingu

Remigiusz Barcik

Marketing automation Expert

Jesteśmy Flowmore i pomagamy firmom B2B, które działają z trudnym produktem i na trudnym rynku, zwiększać efektywność ich działań marketingowych i sprzedażowych za pomocą automatyzacji.

Przez wiele lat szukaliśmy na polskim rynku kompletnego narzędzia marketing automation, ale nie mogliśmy znaleźć tego jedynego. Być może dlatego, że podchodzimy do wszystkiego z dużą szczegółowością. Wypite hektolitry kawy oraz spędzone setki godzin na poszukiwaniach sprawiły, że znaleźliśmy coś, co sprostało naszym wymaganiom. System marketing automation, dzięki któremu część pracy zrobi się sama, a reszta zespołu będzie mogła przenieść priorytety na inne zadania.

✅ 50 Wdrożeń zakończonych sukcesem

✅ 100% Zadowolonych klientów

✅ Posiadamy klientów z 3 kontynentów

W tym miejscu powinna pojawić się informacja, że mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, nasze rozwiązanie jest jedyne w swoim rodzaju i że z nami można przenosić góry. Czy tak jest? Nieskromnie mówiąc: tak, ale nie jest to jedyna nasza zaleta.

Od 2020 tworzymy agencję, w której krwi płyną nowoczesne rozwiązania i usprawnianie procesów marketingowo sprzedażowych. Wierzymy, że z pomocą marketing automation praca w firmie stanie się przyjemniejsza i prostsza, a właśnie o to nam chodzi. Jako eksperci Flowmore chemy dostarczać markom narzędzie, które będzie miało w jednym miejscu szereg możliwości.

Naszym celem jest wsparcie innych firm w zwiększaniu ROASów, obniżaniu kosztów i pozyskiwaniu nowych, lojalnych klientów. Mając niemałe doświadczenie i ciągły głód sukcesów możemy otwarcie powiedzieć, że wiemy, jak to robić. 

Przeanalizujemy Twoje potrzeby, dostosujemy funkcjonalności, dostarczymy i wdrożymy odpowiednie rozwiązania. 🎯

Dodatkowo zapewnimy Ci powdrożeniowe wsparcie i utrzymanie wszelkich działań. Pokażemy Ci całą magię narzędzi marketing automation i zwiększymy rentowność Twojego biznesu.

Scroll to Top