43% firm uważa, że

poprawa doświadczenia

klienta była najważniejszym skutkiem korzystania z narzędzi do automatyzacji marketingu

Umów konsultację

Zoptymalizuj swoje działania marketingowe

Automatyzacja kampanii e-mail

Wiadomości e-mail są wysyłane automatycznie w odpowiednim czasie, do odpowiedniej grupy docelowej, z odpowiednią treścią.

Segmentacja i targeting

Automatyzacja marketingu pozwala na precyzyjne segmentowanie bazy klientów i dostarczanie spersonalizowanych treści, które zwiększają zaangażowanie i konwersje.

Śledzenie i analiza

Nie marnuj więcej czasu na zbieranie i analizowanie danych. Automatyzacja marketingu robi to za Ciebie, dostarczając Ci cennych informacji, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje.

Integracja z innymi narzędziami

SharpSpring łatwo integruje się z istniejącymi narzędziami, tworząc spójny i skoordynowany system.

Lead scoring i nurtowanie leadów

Automatyzacja marketingu pomaga Ci identyfikować najbardziej wartościowe leady i automatycznie dostarczać im odpowiednie treści, aby przyspieszyć proces sprzedaży.

Jak pracujemy?

Decyzja
4 tygodnie

rozmawiamy o potrzebach i możliwościach. Poznajemy Twoje cele biznesowe, aktualne działania, sprawdzamy wykorzystywane systemu i weryfikujemy czy implementacja systemu przełoży się na realne korzyści dla firmy.

Wdrożenie
4 tygodnie

kompletujemy zespół adekwatny do Twoich celów, robimy warsztat wdrożeniowy, szkolenie z systemu i przygotowujemy plan wdrożenia rozpisany na 4 tygodnie, który wspólnie realizujemy i omawiamy na cotygodniowych spotkaniach.

Doskonalenie
12 miesięcy +

po zakończeniu wdrożenia przygotowujemy ocenę wykorzystania możliwości marketing automation, wybieramy biznesowe wskaźniki oraz przygotowujemy mapę prac na najbliższe 4-12 tygodni. Otrzymasz dostęp do systemu dla całego zespołu oraz materiały merytoryczne i szkoleniowe.

Dlaczego SharpSpring?

Kompleksowe narzędzie:

SharpSpring oferuje pełną gamę funkcji - od zarządzania kampaniami marketingowymi, przez śledzenie interakcji z klientami, po generowanie leadów i sprzedaż

Inteligentna analiza:

Zrozum swoje wyniki jak nigdy dotąd dzięki szczegółowym, łatwym do zrozumienia raportom i analizom dostarczanym przez SharpSpring

Elastyczność i skalowalność:

Bez względu na rozmiar firmy, SharpSpring dostosowuje się do Twoich potrzeb i rośnie razem z Tobą

Wsparcie na najwyższym poziomie:

Zawsze możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu ekspertów, gotowych pomóc Ci w pełnym wykorzystaniu potencjału platformy

Bezproblemowa integracja:

SharpSpring można zintegrować z większością popularnych narzędzi CRM, CMS, mediów społecznościowych i innych aplikacji, co ułatwia skoordynowanie wszystkich działań marketingowych

sprawdź ceny

Scroll to Top